KURUMSAL

Biz Kimiz?

 Hizmette Öncü Kalitede Birinci

Erimler Otomotiv, 2000 m2 kapalı 1000 m2 açık alanı, 20 yıllık deneyimi ile her türlü mekanik, elektronik, orijinal yedek parça ve LPG dönüşüm sistemleri ile hizmetinizdedir.

Atiker, Prins, Brc, Zavoli ve Lovato markalarının LPG dönüşüm kitlerinin araçlara uygun olarak deneyimli ustalarımız tarafından garantili montajı yapılmaktadır.

Otomotiv teknolojilerinin gelişimine ve hayatın her alanında yaygınlaşmasına paralel olarak hızla gelişen otomotiv sektöründe konusunda uzman ve saha tecrübesine sahip uzman personelle çalışmaktadır. Firmanın belirlediği amaçlar çerçevesinde ürün ve hizmetlerini daha da kaliteli kılarak müşterilerine sunmaktadır. Firma ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutacak bir anlayışla hizmetlerini sürdürmektedir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek profesyonel kadromuz ve 20 yıllık tecrübemiz ile her marka aracın bakım, onarım ve mekanik servisini veriyoruz.

Her türlü elektrik ve elektronik dijital ayarlarınız yapılmakta ve onarılmaktadır. 

Dünyanın en kaliteli ve sorunsuz LPG dönüşüm sistemleri bayiliklerini elinde bulunduran firmamız, tecrübeli, eğitimli ve sertifikalı montaj ustaları ile de siz değerli müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir.

Test

Form Gönderimi

Tamam