Prins & Go Card Kampanyası

Araçları için Prins marka otogaz dönüşüm kiti satın alanlara kaçırılmayacak fırsat!

Benzinli aracınız var ise ve Prins marka otogaz dönüşüm kiti almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı! Otogaz dönüşüm sektörünün önde gelen markası Prins ile başlatmış olduğumuz iş birliği kapsamında, otogaz dönüşümlerini Prins marka kit ile yapan müşterilerimize "GO CARD Hediye Paketi" içerisinde 50 TL yüklü GO CARD hediye!

"GO CARD Hediye Paketi" içerisinde bulunan 50 TL yüklü GO CARD'larda bulunan puanı kullanmak için: PRINS ve kutuda bulunan kart numarasının son 16 hanesini yazıp (ÖRNEK: PRINS 6371530100008646) 4686'ya SMS olarak göndermesi gerekmektedir. Cep telefonuna gelen şifre ile müşteri 50 TL değerindeki hediye yakıt harcamasını yapabilecektir. 

Kampanya Detayları

  • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya Prins bayilerinden satın alınacak olan Silverline, VSI2, VSI DI, DLM, Technomax otogaz dönüşüm kitlerinde geçerlidir.
  • "GO CARD Hediye Paketi" içerisinde bulunan GO CARD'larda 50 TL değerinde puan bulunmaktadır. Kiti alan müşterilerin 50 TL değerinde hediye yakıt alabilmesi için PRINS ve kutuda bulunan kart numarasının son 16 hanesini yazıp (ÖRNEK: PRINS 6371530100008646) 4686'ya SMS olarak göndermesi gerekmektedir. Cep telefonuna gelen şifre ile müşteri 50 TL değerindeki hediye yakıt harcamasını yapabilecektir.
  • Prins kit satın alan müşterilerimiz ilk 5 otogaz alışverişinde 5 kat puan kazanacaklardır.
  • Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. İPRAGAZ A.Ş. - İPRA ENERJİ A.Ş. (GO) kampanyayı durdurma, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Test

Form Gönderimi

OK